twoidentysci.pl

lek. stom. Joanna Urbaniaksprawdz grafik

Ukończyłam łódzką Akademię Medyczną w roku 1999. Doświadczenia nabierałam w wielu gabinetach na terenie Łodzi, ale także Zduńskiej Woli, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic i Tomaszowa Mazowieckiego. Ukończyłam liczne kursy praktyczne z zakresu stomatologii odtwórczej, endodoncji, protetyki w tym protetyki estetycznej, a także schorzeń stawu skroniowo żuchwowego i leczenia bólu mięśni odpowiedzialnych za żucie. Kształcę się nieustannie. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, moje pasje pozazawodowe to języki obce, polityka, badminton i squash.

Poniedziałek14-20
Wtorek9-14
Środa---
Czwartek14-20
Piątek14-20

sprawdz grafiklek. stom. Iwona Brzozowska – Kowalska

Studia na AM ukończone w 1994. Specjalizacja ze stomatologii ogólnej – 1998. Leczę całe rodziny, a moi mali i dorośli pacjenci wiedzą, że wizyta na fotelu może odbyć się bez stresu. „Dużo rozmawiamy, mało wiercimy“ :)

Poniedziałek9-20
Wtorek---
Środa13-20
Czwartek---
Piątek9-13

lek. stom. i med. Rafał Kowalskisprawdz grafik

Wydział lekarski ukończony w 1991 r. Specjalizacja z chirurgii ogólnej – 1993 r. Wydział stomatologiczny łódzkiej AM skończony w 1994 r. Z zamiłowania, wykształcenia i doświadczenia „zabiegowiec“ w chirurgii, implantologii, peridontologii.

Poniedziałek---
Wtorek14-20
Środa9-13
Czwartekzmiennie
Piątek14-20

sprawdz grafiklek. stom. Barbara Rozegnał – Kasińska

Ukończyłam łódzką Akademię Medyczną w 2001. Pracowałam w gabinetach w Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim i Zduńskiej Woli. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki (w tym protetyki estetycznej) i inne. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwóch synów.

Poniedziałek---
Wtorek---
Środa15-20
Czwartek---
Piątek---